Arrivederci!

Good morning!

Buongiorno!

Dzień dobry!

Wszystko co dobre, szybko się kończy…

Pracowaliśmy jako jeden zespół! Razem wygrywaliśmy, wspólnie wiele nauczyliśmy się, rozwijaliśmy nasze umiejętności językowe, ale co najważniejsze, ten projekt podarował nam wspaniałych Przyjaciół oraz mnóstwo wspomnień.

Chcielibyśmy podziękować każdemu uczestnikowi projektu „Ogrody Sensoryczne – Integracja i Edukacja” za wspólny czas, spędzony podczas naszych spotkań we Włoszech  oraz tutaj  w Polsce.

Kiedy opuścicie naszą szkołę, na zawsze pozostaną z nami wspomnienia pięknych chwil.

Cieszymy się, że razem z Wami mogliśmy dokonać uroczystego otwarcia naszego „Ogrodu Sensorycznego”.

Już niebawem pokażemy Wam jak powstawał….

Kierujemy ciepłe podziękowanie dla Dyrekcji Szkoły, Rady Rodziców oraz naszych cudownych Koleżanek i Kolegów za pomoc, uśmiech i wsparcie podczas przygotowywania tego wspaniałego Wydarzenia.

Zespół Erasmus +

Katarzyna Krupa