Zawody miejskie i powiatowe dziewcząt w koszykówce 3×3

We wtorek 9 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbyły się powiatowe zawody szkolne w koszykówce 3×3 dziewcząt. Zawody rozegrano w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Igrzyska Dzieci

Do zawodów przystąpiły reprezentacje trzech szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa nr 5 w Bochni oraz Szkoła Podstawowa w Jodłówce.

Do zawodów rejonowych awans wywalczyły Szkoła Podstawowa nr 2 oraz 5 w Bochni.

Nasza reprezentacji w składzie: Milena Wolnik, Sara Jodłowska , Sonia Zółty, Aleksandra Lysy , Maja Gardziel i Milena Miros zajęły w zawodach
I miejsce i awans do zawodów rejonowych.

Bez tytulu1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięły cztery szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy oraz Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu.

Awans do dalszych rozgrywek wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni.

Nasza szkoła w składzie: Aleksandra Gołas, Karolina Jacak, Aleksandra Jacak i Wiktoria Dzieża zajęły w zawodach I miejsce i wywalczyły awans do zawodów wojewódzkich.

Dziewczęta na co dzień trenują i doskonalą swoje umiejętności koszykarskie na zajęciach w ramach programu „Młode Asy Parkietu„ SMOK  działającego  w naszej szkole a którego koordynatorem jest Pani Agnieszka Kierońska oraz KOSSM znajdującego się przy ośrodku MOSiR Bochnia .

Koszykarki uczestniczą w zajęciach pod okiem trenerów Pana Krzysztofa Kierońskiego i Piotra Lizaka . AK