ZAWODY MIEJSKIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI

We wtorek 23 stycznia w Hali Widowiskowo- Sportowej w Bochni odbyły się zawody miejskie
w koszykówce dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 4 szkoły i grano systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta po zaciętym meczu ze Szkołą Podstawową nr 1 z Bochni zajęły III miejsce w turnieju. Wyróżniającymi zawodniczkami były : Małgorzata Borowiec, Maja Kasprzyk, Daria Satała, Milena Stawiarz, Alicja Zuzia i Alfawicka Katarzyna , która zdobyła najwięcej punktów. Ponadto w zawodach udział brały: Dina Eltahawy, Diana Olszewska, Maja Wieczorek, Zofia Szymczyk, Langer Hanna, Karolina Drzazga i Milena Fabijan.

Dziewczęta , które uczestniczyły w zawodach od najmłodszych lat biorą udział w zajęciach koszykówki
w ramach programu SMOK –Młode Asy Parkietu. Koordynatorem programu jest Pani Agnieszka Kierońska nauczyciel wychowania fizycznego.

Gratulujemy sportowej walki młodym koszykarkom. A.K