Zawody powiatowe w halowej piłce nożnej dziewcząt (ID)

W dniu 27 października  br. w hali widowiskowo sportowej w Bochni odbyły się zawody powiatowe w halowej piłce nożnej dziewcząt. Zawody rozegrano w ramach Igrzysk Dzieci.
W zawodach udział wzięło pięć szkół z powiatu bocheńskiego: Szkoła Podstawowa w Leszczynie, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Królówce oraz Szkoła Podstawowa w Sobolowie.

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Poziom zawodów był wyrównany dziewczęta z meczu na mecz grały coraz lepiej , jednak udało się wygrać tylko jedno spotkanie.
Reprezentacja naszej szkoły pod opieką Pani Doroty Budzyn zajęła IV miejsce w powiecie.
Skład drużyny: Antonina Nowak, Maja Kasprzyk, Katarzyna Alfawicka, Małgorzata Borowiec, Maja Chodur, Julia Marzec, Oliwia Grabska, Daria Satała, Ewelina Gorska, Milena Samborek. Gratulujemy!!. D.B