I MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW(ID)

W Piątek 28 października W Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni rozegrano Powiatowe zawody
w halowej piłce nożnej chłopców. Zawody rozegrano w ramach Igrzysk Dzieci.

Reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiem Pani Doroty Budzyn stanęła do walki o mistrza powiatu bocheńskiego.
W zawodach udział wzięło siedem szkół z powiatu bocheńskiego: Szkoła Podstawowa w Trzcianie, Szkoła Podstawowa w Królówce, Szkoła podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa nr 7 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Łapanowie , Szkoła Podstawowa w Borku, Szkoła Podstawowa w Żegocinie.
Uczniowie z naszej szkoły byli nie pokonani w każdym spotkaniu pokazali ducha walki i siłę zespołu.
Skład drużyny: Filip Kita, Bartosz Dudek, Mateusz Sitko, Paweł Imiołek, Wiktor Kukla, Kacper Pajor, Maciej Szydłowski , Jakub Kurtyka.
Gratulujemy!!! D.B