Zawody rejonowe w piłce ręcznej chłopców

W czwartek 25 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni odbyły się zawody rejonowe
w piłce ręcznej chłopców. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej
.
Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Zabierzowie oraz Szkoła Podstawowa w Wieliczce.
Reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiem pani Doroty Budzyn spisała się na medal, wygrywając wszystkie spotkania. Mecze kosztowały piłkarzy dużo wysiłku fizycznego pod kątem szybkości gry i siły walki w obronie. Piłka ręczna jest bardzo kontaktową grą co odczuli na sobie zawodnicy.
Awans do finału wojewódzkiego wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni!!!
Skład drużyny: Maksymilian Kłósek, Paweł Nosal, Kacper Warchał, Jakub Kurtyka, Filip Sionko, Filip Kita, Bartłomiej Dudek, Mikołaj Kłósek, Mateusz Stachura, Jakub Żabczyński- trener Dorota Budzyn
 Miło nam poinformować również, że uczniowie naszej szkoły którzy trenują w MOSiR Bochnia wezmą udział już 10 maja w Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej.
Gratulujemy tak wysokiego awansu szczypiornistom: Paweł Nosal, Maksymilian Kłósek, Jakub Żabczyński, Mateusz Stachura, Filip Sionko, Mikołaj Kłósek.
Życzymy wszystkim zawodnikom sukcesów sportowych!!! D. B