AktualnościWycieczki

Wycieczka do lasu

W otoczeniu pięknej przyrody, wśród zieleni lasu, śpiewu ptaków i na świeżym powietrzu spędziliśmy czas podczas wycieczki w dniu 10.06.2026 r. do lasu w okolicach Leśniczówki Łoś.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia survivalowe, podczas których poznaliśmy podstawowe zasady radzenia sobie w lesie.
Wspólne ognisko, rozmowy, zabawy, przyjazna atmosfera spowodowała, że każdy czuł się swobodnie i dobrze. Wycieczka była nie tylko ciekawa, ale i pouczająca. Wróciliśmy z niej z nowymi umiejętnościami i miłymi wspomnieniami.
Uczniowie klasy 4b
Przejdź do treści