Międzyszkolna Liga Szachowa
W dniu 12.06.2026 uczniowie z naszej szkoły, wzięli udział w Międzyszkolnej Ligi Szachowej, która odbyła się
w Szkole Podstawowej nr 5 w Bochni. Do zawodów przystąpiło prawie 50 młodych szachistów z 6 szkół podstawowych. Każdy z uczestników miał do rozegrania 7 partii, a po zakończeniu wyróżniono po troje najlepszych szachistów w każdej z trzech grup wiekowych. W grupie klas IV – VI na pierwszym miejscu zawody ukończył Emilian Moskal wygrywając sześć z siedmiu rozegranych partii. Poniżej prezentujemy wyniki.
- Emilian Moskal 6,0 pkt.
- Antoni Kycia 4,5 pkt.
- Hubert Wysokiński 4,5 pkt.
- Adam Cichoń – 4,0 pkt.
- Grzegorz Pilecki – 4,0 pkt.
- Weronika Gwóźdź – 3,0 pkt.
- Kinga Gwóźdź – 3,0 pkt.
- Hubert Zelek – 3,0 pkt.
- Mateusz Suwara – 2,0 pkt.







