MOBILNA PRACOWNIA MULTIMEDIALNA

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w konkursie OSEwyzwania organizowanym przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Udział szkoły w tym przedsięwzięciu okazał się „strzałem w dziesiątkę”, bowiem udało nam się wygrać mobilną pracownię multimedialną, składającą się z 16 nowoczesnych laptopów wraz ze specjalną szafą wyposażoną w punkt dostępowy do sieci, a także dostęp do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego internetu. Dzięki temu nauczyciele będą mogli prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą mogli korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych. Nagrodę tę odebrał 10 października 2019 r. Pan Dyrektor. Koordynatorem konkursu w szkole był Pan mgr Daniel Widło.

pracownia

pracownia1