„Być kobietą…”

Z okazji Dnia Kobiet bocheński Dom Pomocy Społecznej zamienił się w profesjonalne Spa
za sprawą  pracowników i wolontariuszek z naszej Szkoły: Nadii Dudy, Mileny Czerwiec, Agaty Piotrowskiej, Gabrieli Wątor i Martyny Łacnej.

Seniorki z radością poddały się delikatnym zabiegom pielęgnacyjnym jak: masaż dłoni, manicure, makijaż i układanie fryzur. Efekt był zdumiewający, a Panie poczuły się piękne, zadbane,
co istotnie wpłynęło na ich samopoczucie i pomogło poczuć się docenionym i wyjątkowym.

Była to także okazja do wspólnego spędzenia czasu, rozmów i wzmocnienia więzi międzypokoleniowych, a dla naszych uczennic była to lekcja cierpliwości, wrażliwości, umiejętności słuchania i rozumienia potrzeb osób starszych. (AO)