Dzień Otwarty Szkoły

5 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Zaproszeni zostali Rodzice wraz z dziećmi,
które w przyszłym roku szkolnym 2024/2025 rozpoczynają naukę w klasie pierwszej lub przygotowanie
w oddziale przedszkolnym. Goście zostali zapoznani z ofertą Szkoły. Była to prezentacja którą przygotowali uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim. Następnie został zaprezentowany spektakl teatralny pt. „Małpia szkoła”, który był skierowany do najmłodszych gości. Przedstawienie przygotowali uczniowie obecnych klas trzecich ze wsparciem swoich wychowawców, Renaty Bigi-Szostek, Joanny Tabor, Joanny Soleckiej i Małgorzaty Cerazy. Artyści przygotowali wesołe, pełne humoru przedstawienie z przesłaniem  dla swoich młodszych kolegów   i koleżanek. Kolorowe, bogate w szczegóły stroje oraz dekoracja dodawały całemu wydarzeniu niezwykły charakter.
Po przedstawieniu nasi mali goście brali udział w spacerze odwiedzając  sale lekcyjne, oraz
w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli. Natomiast Rodzice mogli spotkać się z Dyrektorem Szkoły, panem Zbigniewem Solakiem, oraz wysłuchać niezwykle ważnych informacji na temat dojrzałości szkolnej, które przekazała pani pedagog Teresa Zaniewska.

Na koniec, Rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli zwiedzić budynek szkoły, oraz porozmawiać z nauczycielami.

Całe wydarzenie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. Cieszymy się że odwiedziło nas tak wiele dzieci ze swoimi Rodzicami.(ME)

Pozdrawiamy i zapraszamy do „BOCHEŃSKIEJ DWÓJKI”