WIELKANOCNA ZBIÓRKA DARÓW

14 marca Szkolne Koło Wolontariatu zakończyło zbiórkę darów na rzecz Hospicjum bł. M. Sopoćki na Litwie oraz rodzin dotkniętych okrucieństwem wojny w Ukrainie.
Pragniemy podziękować wszystkim Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom, którzy tak hojnie włączyli się w akcję.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zgromadzić znaczną ilość żywności, artykułów higieny osobistej, które trafią do potrzebujących. Wszystkie dary zostały przekazane do osób organizujących bezpośredni transport na Litwę i Ukrainę.
Podczas zbiórki mogliśmy zaobserwować niezwykłą solidarność i empatię naszej społeczności, co napawa nas ogromną dumą. Wasz wkład w pomoc innym pokazuje, że wspólnymi siłami możemy czynić dobro w świecie.(AO)