Dzień Zdrowego Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieciaki lepiej koncentrują się podczas zajęć mają energię do nauki i siłę do zabawy. Dlatego w naszej szkole w dniu w dniu 7 listopada 2019 r. uczniowie klas 3a, 3b oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami po raz kolejny wzięły udział w tym wielkim przedsięwzięciu.

Dzieci bardzo chętnie przygotowywały pełnowartościowe posiłki oraz apetyczne przekąski, a przy tym przekonały się, że zdrowe jedzenie też może być pyszne. Najważniejsze cele akcji zostały osiągnięte – dzięki takim inicjatywom zwiększamy świadomość na temat zdrowego odżywiania i promujemy zdrowy styl życia. Był to dzień nie tylko zdrowy, lecz także radosny, pyszny i kolorowy. J.T.

{phocagallery view=category|categoryid=376|limitstart=0|limitcount=0}