Konkurs kolęd

8. stycznia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, pod hasłem „ Kolęduje Tobie Moje serce”. W konkursie tym brali udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły- dzieci z Oddziałów Przedszkolnych 0 a i 0 b oraz uczniowie klas I- III.

Uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Komisja złożona z pań : Małgorzaty Mrózek, Marzeny Białki oraz Beaty Serwińskiej oceniając występ brała pod uwagę oryginalność repertuaru, muzykalność i walory artystyczne oraz sposób prezentacji utworu. Wystąpiło 18 solistów i wybór zwycięzców nie był łatwy. Wszystkie dzieci śpiewały bardzo ładnie i dzielnie prezentowały piękne kolędy i pastorałki. Niektórzy uczestnicy mieli ciekawe stroje, a także przygrywali sobie na instrumentach. Zwycięzcami konkursu są wszyscy, którzy w nim wystąpili, ponieważ wykazali się wielką odwagą oraz wrażliwością muzyczną i talentem. Serdecznie gratulujemy ! Do dalszego etapu Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek zakwalifikowały się: Olga Rataj – Odział Przedszkolny 0 b, Blanka Węgrzyn – klasa I b, Małgorzata Borowiec – klasa II c i Emilia Kalinowska- klasa III b. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.

{phocagallery view=category|categoryid=408|limitstart=0|limitcount=0}