Konkurs o Żołnierzach Wyklętych

Wyniki Konkursu Plastycznego o Żołnierzach Wyklętych – szkoły podstawowe – etap międzyszkolny.

I MIEJSCE – Szymon Babicz – ZPO w Trzcianie

II MIEJSCE – Laura Klesiewicz – PSP w Jodłówce

III MIEJSCE – Emilia Kalinowska – SP nr 2 w Bochni

WYRÓŻNIENIA:

Izabela Hyży  – ZSG w Siedlcu

Weronika Zdębska – SP w Mikluszowicach

Emilia Zabrzeńska – SP w Pogwizdowie

Wyniki Konkursu Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych – szkoły podstawowe – etap międzyszkolny.

I miejsce –  Nataniel Pacek

II miejsce –  Kinga Satała

III miejsce –  Szymon Kozioł

Wyróżnienia:

1. Emanuel Rodak

ex aequo

1. Norbert Alfawicki

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału
 w Konkursach o Żołnierzach Wyklętych.

a) konkursie wiedzy – szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w załączonym pliku. Etap międzyszkolny przeprowadzony zostanie w formie online w danej szkole, która prześle zgłoszenie. Za przebieg konkursu na terenie danej placówki odpowiedzialni będą dyrektorzy szkół. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu zostaną podane 22.02.2023 r. na stronie internetowej https://psp2bochnia.pl/wp/ w zakładce (Aktualności-Konkursy). Bardzo prosimy szkolnych koordynatorów o przesłanie karty zgłoszenia do 22.02.2023 r. na podany w regulaminie adres. Ponadto w wiadomości należy podać adresy e-mailowe uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu międzyszkolnego oraz telefon kontaktowy do koordynatora.

b) konkursie plastycznym – szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się
w załączonym pliku.

KOMITET ORGANIZACYJNY