Koło języka angielskiego

Koło języka angielskiego – realizowane w ramach projektu pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych – Grant 3” ma na celu rozwijanie zainteresowań językowych uczniów, pogłębianie ich wiedzy z zakresu komunikacji, czytania, pisania, słuchania oraz rozumienia wypowiedzi.

Podczas zajęć młodzież będzie mogła poszerzać kompetencje kluczowe, jak i realizować swoje pasje, poznawać kulturę i tradycje krajów anglojęzycznych.

Uczniowie będą uczestniczyli w ciekawych projektach wzbogacając umiejętności językowe oraz społeczne, podczas pracy w grupie i wymiany swoich doświadczeń. Wspólna przygoda z językiem angielskim z pewnością przyczyni się do dużej motywacji i wzrostu poczucia pewności siebie.