Międzyszkolne Zawody Strzeleckie

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnych Zawodach Strzeleckich, które odbyły się 10 grudnia 2022 r., na strzelnicy przy ul. Galasa (dawny hotel FLORIAN).

Szkołę reprezentowało 9 uczniów klas ósmych w składzie:

– Natasza Piotrowicz (karabinek pneumatyczny);

– Amelia Zawadzka (karabinek pneumatyczny);

– Valeriia Lita (pistolet pneumatyczny);

– Amelia Staniszewska (pistolet pneumatyczny);

– Wiktor Wrona (karabinek pneumatyczny);

– Piotr Tomczyk (karabinek pneumatyczny);

– Nazar Laskin (pistolet pneumatyczny);

– Wojciech Cetnarowski (pistolet pneumatyczny);

– Nicole Trystuła (rezerwowa).

Nasi uczniowie w zawodach osiągnęli zachwycające sukcesy. W karabinku pneumatycznym: Natasza Piotrowicz (I miejsce), Amelia Zawadzka (III miejsce) i Wiktor Wrona (III miejsce), natomiast w pistolecie pneumatycznym: Valeriia Lita (I miejsce).

Po strzelaniu indywidualnym przyszedł czas na rozstrzygnięcie zawodów drużynowych. Konieczna była dogrywka między Szkołą Podstawową nr 2 w Bochni, a szkołą w Starym Wiśniczu. Nasi uczniowie zdeklasowali swoich rywali z wynikiem 177 pkt. do 115 pkt., ostatecznie zajmując II miejsce w drużynówce. Zwycięzcami została Szkoła Podstawowa nr 7 w Bochni.

Gratulujemy reprezentantom szkoły i życzymy dalszych sukcesów.