Konkurs „ Zabawka z recyklingu”

20 września 2019 r. podczas eventu edukacyjno – integracyjnego na osiedlu Niepodległości odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród uczestnikom gminnego konkursu ekologicznego „Zabawka z recyklingu” organizowanego przez Urząd Miasta Bochnia, w ramach akcji edukacyjnej i realizowanego projektu „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”.

W konkursie wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły z klas: 1c, 2a, 3a, 3b, 3c, 4a, 5a, którzy wykonali wspaniałe zabawki z różnch materiałów nadających się do recyklingu. Komisja Konkursowa wyróżniła prace dwóch uczniów z klasy III b. Nataniel Pacek zajął II miejsce, a Mateusz Sitko wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy wszystkim uczestnikom sukcesów w kolejnych konkursach.

{phocagallery view=category|categoryid=365|limitstart=0|limitcount=0}