AktualnościSport

Szczypiorniści SP 2 Bochnia na Turnieju w Nowym Sączu

W sobotę 30 maja nasza drużyna z klas drugich i trzecich pod opieką trenerki Doroty Budzyn rywalizowała w Turnieju w Nowym Sączu.
W turnieju wzięło udział szesnaście drużyn, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Młodzi piłkarze ręczni z naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie na tle innych grup. Celem turnieju było zachęcenie dzieci do uprawiania piłki ręcznej, nauka współpracy
w grupie i zasad fair play, gdzie zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę. Gra w turnieju sprawiła chłopcom dużo radości i sportowych emocji. Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.  Gratulujemy bardzo dobrej gry!!! D.B
Przejdź do treści