„Szkoły Pełne Talentów”

Nasza Szkoła została zgłoszona do akcji sklepów sieci Lidl „Szkoły Pełne Talentów”. Akcja trwa do 13 listopada i polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki mogą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy.  Następnie szkoła może wymieniać Talenciaki na nagrody.

Zbierajmy Talenciaki!

Talenciaki są wydawane w okresie trwania akcji we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum 1 owoc lub warzywo.

Talenciaki można aktywować samodzielnie na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując ich unikalny kod QR, i przypisać do wybranej szkoły. Jeśli ktoś chciałby przekazać Talenciaki
w tradycyjnej formie, to również można – wystarczy wrzucić Talenciaki do specjalnych pudełek (w naszej szkole można je znaleźć w 3 miejscach: w bibliotece, w świetlicy i w szatni).

Jeśli ktoś przypisuje Talenicaki samodzielnie (poprzez kod numeryczny lub kod QR), to nie trzeba już ich wrzucać do pudełek, ponieważ one już będą zarejestrowane. Ważne, by wybrać odpowiednią szkołę.

Zbierajmy Talenciaki, a będziemy mogli odbierać nagrody i wyposażenie dla naszej szkoły!