WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 26.09.2022 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wcześniej miała miejsce kampania wyborcza. Kandydaci przygotowali ciekawe plakaty promujące ich osobę oraz przedstawiające najważniejsze punkty programu, a także prowadzili bezpośrednie rozmowy
z wyborcami, podczas których zachęcali do oddawania na nich głosów. Największym poparciem wśród uczniów cieszyła się Gabriela Cepak, uczennica klasy 8d, która została przewodniczącą. Funkcję jej zastępczyni objęła Milena Pałkowska z klasy 7b. Poniżej skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023.

CZŁONKOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

1. Cepak Gabriela (8d) – przewodnicząca
  2. Pałkowska Milena (7b) – zastępczyni przewodniczącej
  3. Bartyzel Wiktoria (8c)
  4. Cepak Kinga (8d)
  5. Drabik Nikola (6a)
  6. Gawłowicz Aleksandra (8d)
  7. Jodłowska Aleksandra (8d)
  8. Kotara Elżbieta (7b)
  9. Krok Milena (8b)
  10. Kwatera Mikołaj (8a)
  11. Łagosz Oliwia (8c)
  12. Pastuszka Miłosz (8b)
  13. Satała Kinga (7c)
  14. Sionko Filip (6c)
  15. Szewczyk Kinga (6a)
  16. Szydłowski Bartosz (8b)
  17. Śmiałek Liwia (8c)
  18. Wrona Roksana (8c)
  19. Wrona Wiktor (8b)
  20. Zawadzka Amelia (8d)

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Serdecznie gratulujemy członkom samorządu. Życzymy owocnej i satysfakcjonującej pracy na rzecz społeczności szkolnej.