Walentynki i Konkurs Piosenki

W ostatnim tygodniu  w świetlicy szkolnej odbyły się walentynki, które  połączone były z  Konkursem Piosenki.  Uczniowie  poznali historię oraz zwyczaje święta oraz  udekorowali  salę świetlicy w samodzielnie wykonane  kartki i serduszka .  Głównym celem było zachęcenie dzieci do okazywania uczuć, dawania wyrazów przyjaźni oraz czerpania radości ze wspólnej zabawy .

W Konkursie piosenki dzieci miały za zadanie przygotować i zaprezentować wybraną przez siebie piosenkę z podkładem muzycznym lub a capella . W konkursie wzięło udział 15 uczestników z klas 1-3. Można było usłyszeć występy solowe oraz  duety. Jury miało nie lada problem przy wyborze laureatów.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce Kinga i Gabriela Cepak

II miejsce Michał Prokopowicz

III miejsce Julia Kwinta i Maja Mucha

Wszyscy świetnie się bawili, i wykonawcy, i widownia. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Gratulacje!

{phocagallery view=category|categoryid=105|limitstart=0|limitcount=0}