Żegnajcie wakacje! Witaj szkoło!

Takim hasłem przywitali całą szkolną społeczność uczniowie klasy 7a i 7b podczas uroczystego apelu inaugurującego nowy rok szkolny 2022/2023. W krótkim montażu słowno- muzycznym oprócz serdecznych słów powitania skierowanych do pierwszoklasistów, nowo przybyłych uczniów oraz wszystkich uczniów szkoły nie zabrakło również akcentu przypominającego, iż 83 lata temu wybuchła
II wojna światowa, która uniemożliwiła ówczesnym dzieciom radosny powrót do obowiązków szkolnych.

W słowach przekazanych przez prowadzących apel zawarte zostało przesłanie na bieżący rok szkolny:

“Bo wystarczy popatrzeć pogodnie,

i uśmiechnąć się chmurom na przekór,

żeby światu całemu pokazać,

ile słońca jest w każdym człowieku”

Wszystkim uczniom naszej szkoły oraz nauczycielom życzymy w bieżącym roku szkolnym wielu sukcesów, wytrwałości, realizacji zamierzeń i planów. A uśmiech niech gości na twarzach przez całe dziesięć miesięcy nauki. (MZ)