CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W poniedziałek 9 maja na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni oraz boiskach Szkoły Podstawowej nr 5 w Bochni odbyły się zawody miejskie w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do etapu powiatowego. W skład czwórboju wchodzi: bieg 60m, skok w dal z rozbiegu, rzut piłeczką plantową i bieg długi 600 m i 1000m.

W kategorii dziewcząt do rywalizacji zgłosiły się dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 2. Reprezentacje obu szkół automatycznie awansowały do zawodów powiatowych.

W kategorii chłopców do zawodów przystąpiły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2 oraz Szkoła Podstawowa nr 5. Nasza szkoła zajęła III miejsce. Indywidualnie Kacper Pajor najlepszy był w skoku w dal uzyskując wynik 4m i 29 cm.

A.K