Dzień Dziecka

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny na całym świecie.  Poranek przywitał wszystkich wyśmienitą pogodą. Muskające nas przez szyby gorące promienie słońca wywołały na młodzieńczych twarzach uśmiechy. Tym bardziej, iż   w naszej szkole Dzień Dziecka tradycyjnie jest Dniem Sportu.

Tegoroczne świętowanie miało szczególny wymiar, bowiem rozpoczęło się od wspólnego apelu, podczas którego Pan Dyrektor, w obecności wspaniałych gości, w osobie Pana Burmistrza Stefana Kolawińskiego, Pani Dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji w Bochni Doroty Palej – Maliszczak, Pań Wicedyrektor i Szkolnej Rady Rodziców, złożył dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zapoznał uczestników z programem dziecięcego święta.

Punktualnie o godzinie 9.00 społeczność szkolna spotkała się na boisku szkolnym, gdzie wspólnie odśpiewała hymn naszej placówki, przy akompaniamencie uczniów z klas 4b, 5a, 5b, 6c, 7c, 7d. Zespół muzyczny został profesjonalnie przygotowany przez panie: mgr Magdalenę Cerazy oraz mgr Marzenę Białkę. Nagranie tej podniosłej chwili możemy z dumą obejrzeć na stronie internetowej szkoły.

Następnie mogliśmy korzystać z atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców i naszych cudownych nauczycieli, m. in.: rozgrywek sportowych, toru przeszkód, fotobudki, okraszonych cukierkowym i lodowym poczęstunkiem. Ten ostatni współfinansowała firma GALLOD z Trzciany.

Długo będziemy wspominać wspólnie przeżyte chwile, mając nadzieję na kolejne, równie fascynujące zdarzenia.

(NW/WD)