II MIEJSCE W REJONIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT W RAMACH IMS i AWANS DO REJONU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT W RAMACH IGRZYSK DZIECI

W czwartek 31 marca br. w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni zawody 1/2 finału wojewódzkiego w koszykówce dziewcząt. Zawody rozegrano w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W finale rejonowym udział wzięły cztery drużyny: Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Nowej Górze, Szkoła Podstawowa w Kamieniu oraz Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich. Grano systemem „każdy z każdym”

Nasza szkoła w składzie: Jacak Karolina, Jacak Aleksandra , Dzieża Wiktoria, Gołas Aleksandra, Staszel Karolina, Ochel Lena, Tylek Julia, Pechcińska Gabriela, Wrona Roksana, Domańska Zuzanna po bardzo zaciętym ostatnim meczu przegrała z drużyną ze Szkoły w Kamieniu i ostatecznie zajęła II miejsce w rejonie.

AWANS DO REJONU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT W RAMACH IGRZYSK DZIECI

W dniu 4 kwietnia na hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbyły się zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt w ramach igrzysk dzieci.

Do zawodów przystąpiły 4 szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 i nr 5 w Bochni , Szkoła Podstawowa z Gawłowa oraz Szkoła Podstawowa z Dąbrówki.

Grano systemem „każdy z każdym”.

Nasza szkoła w składzie : Wolnik Milena, Żółty Sonia, Pagacz Zuzanna, Kurpiel Amelia, Gardziel Maja, Jodłowska Sara, Borowiec Małgorzata, Drzazga Karolina, Fabijan Łucja i Aleksandra Lysy wygrywając wszystkie mecze awansowały do zawodów rejonowych które odbędą się w Bochni 11 kwietnia.

W drużynie znajdowały się dziewczęta , które na co dzień trenują w sekcji koszykówki MOSiR Bochnia i biorą udział od najmłodszych lat w programie SMOK , Młode Asy Parkietu działającego w naszej szkole. Koordynatorem programu jest Pani Agnieszka Kierońska a prowadzącymi zajęcia są trenerzy Piotr Lisak i Łukasz Nabielec.

Gratulujemy awansu. A.K