KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW II MIEJSCE W ZAWODACH MIEJSKICH

Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni, we wtorek 11 lutego 2020r., gościła w swoich murach uczestników Miejskich Zawodów w Koszykówce Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów swoje drużyny zgłosiły szkoły:

• SP Nr 5 w Bochni
  • SP Nr 1 w Bochni
  • SP Nr 7 w Bochni
  • SP Nr 2 w Bochni

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a chłopcy każdorazowo spędzali na parkiecie 2 x 8 minut. Zawodnicy walczyli o awans do kolejnego etapu rozgrywek jakim są Zawody Powiatowe a ponieważ na awans mogły liczyć dwie najlepsze drużyny tych rozgrywek to od pierwszych sekund pierwszego spotkania rozpoczęła się ostra walka.

Najlepszą drużyną tych rozgrywek zostali chłopcy SP Nr 5 w Bochni, którzy wraz ze zdobywcami miejsca II – SP Nr 2 – już 21 lutego , również na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, powalczą o tytuł Mistrza Powiatu Bocheńskiego. Miejsce III wywalczyła drużyna SP Nr 7 w Bochni a na miejscu IV uplasowali się uczniowie SP Nr 1 w Bochni.

W skład naszej drużyny która zajęła II miejsce wchodzili: Jonak Bartosz, Ryncarz Maciej, Zagata Szymon, Stanek Kacper, Postawa Norbert, Włodek Kacper, Kumor Maciej, Piekarz Wiktor, Wolnik Iwo, Gardziel Tomasz, Miękina Jakub. A.K