LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI!

W tym roku szkolnym  nasza szkoła przystąpiła do II edycji Konkursu Ministerstwa Sprawiedliwości „Liga Sprawiedliwości”. Konkurs miał formę rozgrywek, co tydzień otrzymywaliśmy zadania, które w sposób twórczy należało wykonać. Wystawiliśmy do rozgrywek drużynę, która przyjęła nazwę „Ekipa z Solnego Grodu”.

Zespół składał się z uczniów klas ósmych: Julia Tylek 8c, Gabriela Imiołek 8c, Natalia Gołdas 8b, Michał Prokopowicz 8c, opiekunami grupy byli Pani Małgorzata Śliwa oraz Pani Magdalena Cerazy.

Konkurs podzielony był na dwa etapy: rozgrywki ligowe oraz fazę play-off.

Naszej drużynie udało się zakwalifikować do fazy play-off i zdobyć wyróżnienie. Podczas projektu poszerzyliśmy nasze wiadomości z zakresu prawodawstwa. Był to czas wzmożonej pracy, wielu wyrzeczeń, niemniej jednak dostarczył nam wielkiej satysfakcji, nauczył pracy w grupie.

Strach bywa złym doradcą, dlatego zachęcamy wszystkich naszych kolegów, aby podejmowali wyzwania i uwierzyli w siebie tak jak my. Dziękujemy za pomoc i wsparcie jakie okazali nam nasi koledzy, którzy cały czas nam kibicowali.