Międzyszkolna Liga Szachowa – III runda

W środę 18.12.2019 r. uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, po raz trzeci w tym roku szkolnym, wystartowali w Międzyszkolnej Lidze Szachowej. W zawodach uczestniczyło prawie 60 uczniów z klas I – VIII, którzy tradycyjnie rozegrali po 7 partii szachowych, walcząc o kolejne punkty do rankingu. Po raz kolejny, bezkonkurencyjna okazała się nasza uczennica z klasy VII Karolina Serafin, która zwyciężyła we wszystkich rozegranych partiach, zdobywając 7,0 pkt. Tuż za nią z 6,0 pkt., uplasował się Adam Florkowski z klasy VI.Dodatkową atrakcją po zakończeniu zawodów była niespodzianka w postaci paczek mikołajkowych, które otrzymali wszyscy uczestnicy dzisiejszych rozgrywek.

Pozostała grupa naszych młodych szachistów, również spisała się znakomicie. Poniżej prezentujemy nazwiska i wywalczone punkty.

• Maksymilian Zwierniak 5,0 pkt.
  • Oliwia Łagosz 5,0 pkt.
  • Kacper Pajor 4,0 pkt.
  • Tomasz Gardziel 3,5 pkt.
  • Karol Hernik 1,0 pkt.
  • Franciszek Mroczek 1,0 pkt.

Zdjęcia z zawodów, można zobaczyć na stronie facebooka MOSiR Bochnia, klikając w ten link