Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! 3 września 2018 roku społeczność „Dwójki” przekroczyła próg szkoły, by rozpocząć nowy rok!

Powitaliśmy go uroczystymi akademiami, przygotowanymi przez uczniów klas piątych, pod opieką wychowawców. Uczestniczyliśmy w Mszy Świętej w Kościele Szkolnym, podczas której wspólnie modliliśmy się o powodzenie w nadchodzących miesiącach nauki. Do naszego grona dołączyli nowi nauczyciele, między innymi języka polskiego i matematyki. Szczególnie serdecznie powitaliśmy pierwszaków, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w „Dwójce” oraz uczniów klas ósmych, przed którymi już za kilka miesięcy wielkie wyzwanie – egzamin ósmoklasisty. Kochani uczniowie, trzymamy za Was kciuki!

{phocagallery view=category|categoryid=292|limitstart=0|limitcount=0}