Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Po miesiącach ciężkiej pracy, 25 czerwca 2021 roku nadszedł czas na uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie ósmoklasistów. Wszystko wokół przypominało, iż jest to szczególny dzień: piękny wystrój w Tężni Solankowej w Bochni, poważne i wzruszone twarze uczniów oraz ich rodziców, obecność dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz innych pracowników Szkoły.

W podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia ślubowania absolwentów i przekazania Sztandaru Szkoły młodszym kolegom. Absolwenci na pożegnanie zaprezentowali część artystyczną oraz złożyli podziękowania za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Niezwykły moment uroczystości nastąpił, gdy po raz pierwszy w historii naszej Szkoły Dyrektor Szkoły Zbigniew Solak wręczył dyplomy „Primus Inter Pares” (pierwszy wśród równych sobie) dla najwybitniejszych uczniów spośród wzorowych absolwentów w uznaniu wspaniałych osiągnięć w konkursach organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Następnie absolwenci otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne oraz podziękowania za pracę i zaangażowanie na rzecz Szkoły.

{phocagallery view=category|categoryid=453|limitstart=0|limitcount=0}