Archiwum

reczna 1

W dniu 17 września 2017 roku reprezentanci naszej szkoły pod opieką D. Budzyn wzięli udział w Turnieju Piłki Ręcznej Banku Młodych Mistrzów w Gawłowie. Do rozgrywek zgłosiło się 10 zespołów: Gawłów, Stanisławice, MOSiR Bochnia, PSP 2 Bochnia, Nieszkowice Małe, Nieszkowice Wielkie, Łapczyca, Brzesko, Bogucice. Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach, z których do finału weszły dwie najlepsze drużyny.

Reprezentanci naszej szkoły zwycięsko wyszli ze wszystkich pojedynków i finałowy mecz rozegrali z drużyną MOSiR Bochnia, która okazała się jednak lepsza. Tym samym drużyna PSP 2, w składzie: P. Broszkiewicz, T. Gardziel, B. Jonak, B. Król, M. Nosal, M. Ryncarz, D. Krogulski, M. Wałęga, M. Waśniowski, I. Wolnik, K. Stanek, zajęła II miejsce, czego serdecznie im gratulujemy !!! (DB)