Międzyszkolna Liga Szachowa – I runda

W środę 23.10.2019 nasi uczniowie pod opieka Sebastiana Serwińskiego, rozpoczęli zmagania w kolejnej edycji Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Rozgrywki zgromadziły prawie 60 szachistów z bocheńskich szkół podstawowych oraz SP Proszówki. Każdy z uczestników rozegrał 7 partii szachów, walcząc o pierwsze punkty w rankingu. Pierwszy start możemy udać do jak najbardziej udanych, gdyż die pierwsze lokaty przypadły naszym uczniom. Karolina Serafin zwyciężyłą we wszystkich partiach i zdobyła 7 pkt., a tuż za Nią uplasował się Adam Florkowski, który wygrał sześć partii, zdobywając 6 pkt. Poniżej prezentujemy pozostałe wyniki naszych szachistów:

• Maksymilian Zwierniak 4,5 pkt.
  • Kacper Pajor 4,0 pkt.
  • Tomasz Gardziel 2,5pkt.
  • Karol Hernik 2,5 pkt.
  • Oliwia Łagosz 2,0 pkt.

Zdjęcia z zawodów można obejżeć na Facebooku MOSiR Bochnia, klikając na ten link