Archiwum

dzien dziecka

Dzień Dziecka w Naszej szkole był w tym roku niezwykle wyjątkowy. Już od samego rana dzieci otrzymywały laury, bowiem na apelu sportowcy, a mamy ich niemało, zostali nagrodzeni dyplomami. Następnie uczniowie klas V i VI uczestniczyli w międzyklasowych zawodach sportowych, natomiast czwartoklasiści zmagali się zdając egzamin praktyczny na kartę rowerową.

Po wyczerpujących grach zespołowych i egzaminie uczniowie zostali poczęstowani lodami, które zasponsorował dla nich właściciel firmy„ Gallod” Pan Bronisław Kłósek z Leszczyny. Kolejnym punktem imprezy był koncert muzyczny zatytułowany „Witajcie w naszej bajce”. Piosenki ze znanych bajek wyśpiewali uczniowie klas I i IV pod kierownictwem Pani Małgorzaty Mrózek. Na uwagę zasługuje również fakt, że występ ten był poprzedzony warsztatami muzycznymi, w których uczniowie Ci uczestniczyli 31 maja, a które były prowadzone przez Pana Marka Piekarczyka. Ostatnim, równie wyjątkowym punktem programu był koncert Pana Marka wraz z zespołem. Przy dźwiękach muzyki dzieci bawiły się wyśmienicie, tańcząc i śpiewając. Nie obyło się oczywiście bez gromkich oklasków oraz prośby o bis. Wokalista życzył dzieciom uśmiechu, pogody ducha oraz wielu niezwykłych chwil, do tych życzeń dołączyli się oczywiście wszyscy nauczyciele i rodzice. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci Naszych uczniów. ( AB)