Aktualności

aktualnosci

„Człowiek odnajduje siebie
tylko w bezinteresownym dawaniu”

Bp Jan Chrapek

 czlowiek

25 września gościliśmy w naszej szkole delegację ze szkoły podstawowej, ponadpodstawowej i specjalnej z Czerwionki Leszczyny na Śląsku w ramach projektu „Wolontariat wzmacnia”. Celem spotkania była wymiana myśli i doświadczeń między wolontariuszami działającymi w ramach szkolnych Kół Wolontariatu.

Reprezentanci naszej szkoły: Wiktoria Cholewa, Zofia Langer, Anna Szuperska i Maciej Kumor z klasy 8 b w formie ciekawej prezentacji przedstawili inicjatywy, które podejmujemy w naszej działalności wolontariackiej. Całość wzbogaciła porywająca recytacja Dominika Jeziorka ucznia klasy 7 b – aktora teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Nasi goście byli pod wrażeniem ilości i różnorodności przedsięwzięć, podejmowanych przez naszych wolontariuszy pod okiem opiekunek Pań Agnieszki Kołacz i Edyty Szpisak. Spotkanie było ciekawym i owocnym doświadczeniem i mamy nadzieję na kolejne, mające na celu wzmocnienie efektywności naszych działań na rzecz potrzebujących.