Sport

sport

basketballW piątek 2.12.2016 naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Fundacji Marcina Gortata, jako jedną z 50 szkół w Polsce, które zostały wybrane do projektu Szkolnego Skills Challenge Mierz Wysoko 2016. W ramach akcji, uczniowie naszej szkoły mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności, na specjalnie przygotowanym torze przeszkód.

Po krótkim wprowadzeniu i objaśnieniu zasad uczestnictwa w zabawie, uczniowie przystąpili do walki z czasem :) mocno dopingowani przez prowadzących zabawę, nauczycieli, kolegów i koleżanki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową kartę z zapisanym wynikiem, a dla najlepszego ucznia czekał okazały puchar, którym został Szymon Gajek z klasy VIC. Gratulujemy! Dodatkowym wyróżnieniem dla Szymona za uzyskany wynik jest udział w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się 19.12.2016 w Łodzi w Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata, gdzie spotka się najlepsza 10 wyłoniona spośród wszystkich uczniów uczestniczących w projekcie Skills Challenge Mierz Wysoko 2016. Trzymamy kciuki z Szymona.