edu nar

Dnia 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Komisji Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Uczniowie klas III a oraz III d wraz z wychowawczyniami p. Renatą Bigą – Szostek i p. Sabiną Baniak zaprezentowali uroczysty apel poświęcony edukacji. Podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wkład włożony w ich nauczanie oraz recytowali wiersze poświęcone nauczycielom. Nie zabrakło też śpiewu, który miał wyrazić szczere podziękowania płynące z uczniowskich serc.

Następnie głos zabrał pan dyrektor Zbigniew Solak, który powitał obecnego na uroczystości zastępcę Rady Rodziców pana Roberta Dzierżę. Nie zabrakło także wielu ciepłych słów pod adresem dzieci oraz życzeń skierowanych do wszystkich pracowników szkoły.

Na zakończenie zostały wręczone nagrody Dyrektora szkoły dla nauczycieli, którzy zostali wyróżnieni za szczególne osiągnięcia w pracy. Nagrodzeni nauczyciele to: p. Marta Gawęda, p. Małgorzata Cerazy, p. Elżbieta Kokoszka, p. Dorota Budzyn, p. Marta Michniak, p. Małgorzata Mrózek, p. Bożena Pośleńska, p. Daniel Widło, p. Anna Wetula, p. Monika Zapała, p. Anna Koczanowska, p. Katarzyna Zdeb. Wśród pracowników administracji i obsługi wyróżnienia otrzymali: p. Teresa Potępa, p. Magdalena Sławek, p. Katarzyna Gołas, p. Władysław Mączka oraz p. Beata Potocka. Pan Dyrektor poinformował, że w tym roku nagrodę Burmistrza otrzymała p. Agnieszka Cholewa – Bajda oraz p. Sebastian Serwiński.

Na tym zakończono apel i uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby złożyć życzenia nauczycielom w dniu ich święta. Wszystkim pracownikom i uczniom życzymy dalszych sukcesów. (SB)