20 października 2016 r. klasa integracyjna 4a oraz grupa cheerleaderek z klasy 3d wraz z opiekunami Edytą Szpisak, Małgorzatą Mrózek i Małgorzatą Zgłobicką uczestniczyli w IX Pikniku Rodzinnym w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku. Organizatorem pikniku był Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni. Spotkanie miało charakter integracyjny. Nasi uczniowie z podziwem oglądali występy artystyczne przygotowane przez dzieci z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego ale też zaprezentowali na scenie swoje umiejętności.

Występ rozpoczęły małe cheerleaderki z klasy 3d, następnie Natalia Włodek z klasy 4a zachwyciła publiczność pokazem baletowym a dziewczynki z koła muzycznego pod kierunkiem pani Małgorzaty Mrózek wyśpiewały największe polskie przeboje, zachęcając tym samym wszystkich do śpiewu i wspólnej zabawy. Dzieci wzięły również udział w konkursie plastycznym pt. „W świecie wartości” uzyskując za swoje prace dyplomy i wyróżnienia. Piknikowy czwartek upłynął nam w radosnej i serdecznej atmosferze.