Osiągnięcia

sport

W poniedziałek 09.10.2017 uczennice klas 7 pod opieką Sebastiana Serwińskiego wystartowały w eliminacjach miejskich w Halowej Piłce Nożnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół: PSP 2, PSP 4 i PSP 7. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" 2x10min.

Nasz zespół w pierwszym meczu zmierzył się z drużyną PSP 4. Dziewczęta przystapiły do meczu bardzo zmotywowane i co chwilę stwarzały sobie, okazje do zdobycia gola. Jednak zawodziła skuteczność strzelecka, zarówno jednych jak i drugich. W drugiej połowie dziewczęta nadal przeważały co w końcu przyniosło efekt w postaci bramki zdobytej przez Annę Klasińską. Mecz wydawał się pod kontrola, jednak chwila nieuwagi w końcówce spotkania i przeciwniczki doprowadziły do remisu, na niecałe 2 min. przed końcem meczu. Więcej goli już nie zobaczyliśmy i obie drużyny podzieliły się punktami. W drugim meczu rywal był bardziej wymagający. Dziewczęta z PSP 7 stwarzały większe zagrożenie pod naszą bramką, czego efektem był gol w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie mecz nadal był bardzo zacięty, ataki były po obu stronach boiska, jednak ponownie lepszą skutecznością wykazały się przeciwniczki i zdobyły drugiego gola. Nasze dziewczęta nie załałamy się i nadal atakowały, co zaowocowało bramką kontaktową, strzeloną przez Laurę Bartkowicz. Idąc za ciosem, nasz zespół próbował zdobyć kolejnego gola, niestety skuteczny kontratak, zespołu PSP 7 w końcowej części spotkania ,ustalił wynik na 3:1. Ostatecznie z remisem i porażką nasza drużyna zajęła 2 miejsce i awansowała do zawodów powiatowych, które odbęda się już w czwartek 12.10.2017. Na Hali Widowiskowo - Sportowej. Pozniżej prezentujemy skład naszej drużyny:

Laura Bartkowicz

Julia Desput

Oliwia Kasprzyk

Anna Klasińska

Wiktoria Pilch

Aleksandra Ryncarz